ODWIEDŹ EXPO 2020 I ODKRYWAJ ATRAKCJE DUBAJU

Expo 2020 to nie tylko okazja do poszukiwania okazji biznesowych. To również doskonała okazja do przeżycia niezwykłych chwil, uwolnienia swojej kreatywności oraz poznawania najnowszych osiągnięć ludzkości. Jeśli dodasz do tego odkrywanie atrakcji Dubaju, otrzymasz przepis na niezapomnianą podróż.

PODRÓŻ PO ŚWIECIE EXPO 2020


DZIELNICA
ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Zobacz w akcji najbardziej zaawansowaną technologię świata. Dowiedz się, jakie działania podejmują poszczególne państwa,
aby bronić zrównoważonego rozwoju. Przekonaj się, jak ludzkość może cieszyć się życiem w harmonii z naturą w zaawansowanej technologicznie przyszłości.

DZIELNICA
MOBILNOŚCI

Czeka na Ciebie przejażdżka autonomicznym pojazdem oraz najnowsze technologie mobilne. Niektóre z nich zobaczysz w akcji na
340-metrowym torze biegnącym zarówno pod ziemią, jak i na otwartej przestrzeni. Dowiesz się również o najnowszych osiągnięciach ludzkości w zakresie eksploracji kosmosu.

DZIELNICA
OKAZJI

Spotkasz tutaj ludzi z całego świata, którzy zmieniają marzenia i aspiracje w rzeczywistość. Kto wie, być może poprzez rozmowę z nimi i wymianę pomysłów, również uzyskasz wpływ na kształtowanie przyszłości?


KILKADZIESIĄT WYDARZEŃ
ROZRYWKOWYCH KAŻDEGO DNIA

Podczas Expo 2020 doświadczysz rozrywki na najwyższym poziomie. Nawet 60 wydarzeń na żywo każdego dnia, przez 182 dni trwania wystawy. Od codziennych kolorowych pochodów, poprzez spektakularne pokazy fajerwerków na rozgwieżdżonym niebie, po setki występów gwiazd światowego formatu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

POBIERZ KALENDARZ IMPREZ

POBIERZ KALENDARZ ŚWIĄT NARODOWYCH

OSZAŁAMIAJĄCE POKAZY MULTIMEDIALNE

W samym sercu Expo 2020 odnajdziesz magiczne miejsce – Al Wasl Plaza. Znajdująca się tutaj niezwykła kopuła to nic innego, jak największy na świecie ekran projekcyjny, dzięki któremu zobaczysz fascynujące pokazy multimedialne.

KULINARNA PODRÓŻ

Na terenie Expo 2020 znajdzie się ponad 200 punktów gastronomicznych, serwujących zarówno dania tradycyjne, jak i w kreatywny sposób odkrywających na nowo dobrze znane smaki. To wyjątkowa okazja, żeby odbyć kulinarną podróż po kuchniach całego świata.

ODKRYJ DUBAI

BURJ KHALIFA

Stworzony z rozmachem i dbałością o szczegóły najwyższy budynek świata to jeden z symboli Dubaju. Wjazd windą na znajdujący się na 124 piętrze taras widokowy trwa niecałą minutę, a spektakularny widok na panoramę miasta na długo pozostaje w pamięci. Dla poszukujących mocniejszych wrażeń na 148 piętrze mieści się punkt widokowy At The Top Sky na wysokości 555 metrów.

PALM ISLANDS

Zespół trzech największych sztucznych wysp na świecie, które są wizytówką Dubaju i uzyskały tytuł ósmego cudu świata. Każda z wysp przypomina kształtem palmę otoczoną półksiężycem, a na cieszącej się największą popularnością – Palmie Jumeirah znajdują się ekskluzywne hotele, luksusowe restauracje, sklepy i plaże. Świetnie rozwinięta infrastruktura pozwoli na swobodne korzystanie z atrakcji: wycieczek jachtem i motorówką. Skok ze spadochronu i widok wysp z lotu ptaka to niezapomniana przygoda.

FONTANNY DUBAJU

Położone u stóp wieżowca Burj Khalifa Fontanny Dubajskie są głównymi bohaterami niezwykłych wieczornych widowisk. Zachwycające spektakle wody, światła i muzyki można podziwiać podczas spaceru po pływającej platformie, ale najlepszym sposobem na obejrzenie przedstawienia z bliska jest rejs po jeziorze Dubai Fountain Lake Ride. Pobyt na tarasie widokowym w BurJ Khalifa podczas pokazu również będzie wyjątkowym przeżyciem.

DUBAI AQUARIUM & UNDERWATER ZOO

Położone na trzech kondygnacjach centrum handlowego Dubai Mall akwarium, zamieszkiwane jest przez ponad 33 tysiące zwierząt wodnych. Spacer tunelem pośród rekinów, płaszczek i innych drapieżników to tylko jedna z licznych atrakcji. Można zobaczyć też jednego z największych krokodyli na świecie. Przejażdżka łodzią ze szklanym dnem, zejście pod powierzchnię w klatce do snorkelingu, albo nurkowanie w towarzystwie rekinów to idealne rozrywki dla osób lubiących adrenalinę.

DUBAI MIRACLE GARDEN

To prawdziwy architektoniczny cud, który udowadnia, że w Dubaju nie ma rzeczy niemożliwych. Pokryte kwiatami instalacje tworzą magiczną scenerię, a największa z nich: pełnowymiarowy samolot linii Emirates – Airbus A380 znalazł się w księdze rekordów Guinessa. Kwiatowy zamek, zegar, korytarz w kształcie serca i bajkowe instalacje dla dzieci zaskakują sposobem wykonania i dbałością o każdy szczegół. Tuż obok Miracle Garden znajduje się Ogród Motyli, w którym zobaczyć można 26 gatunków motyli.

CAŁY ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU

Podczas podróży po świecie EXPO 2020
odwiedzą Państwo swoje ulubione kraje.
Odkryjecie też inne, o których być może
wcześniej niewiele wiedzieliście.

BAW SIĘ I ODKRYWAJ

Poznacie najnowsze innowacje, spróbujecie
międzynarodowej kuchni i weźmiecie udział
w wydarzeniach rozrywkowych na
najwyższym poziomie

DLA RODZINY

Mogą Państwo udać się w podróż ze swoją
rodziną, fundując swoim najbliższym
niezwykłe chwile spędzone razem.

Zorganizujemy dla państwa uczestnictwo w expo 2020. Kompleksowo. zamów bilety